Ön Talep Formu

Randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Telefon Numaramız: (+90) 546 437 07 36

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Fill out this field

Doç. Dr. Can Ergin

İnderm Saç Ekimi Ankara MerkeziDoç. Dr. Can Ergin 1970 yılında Samsun’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ordu’da tamamladı. 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce)’ni kazanarak Ankara’ya taşındı. 1993 yılında mezun olarak tıp doktoru ünvanını kazandı. Ardından ilk görev yeri olan Ankara Hastanesi acil servisinde hekimliğe başladı. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dermatoloji ihtisasını tamamladıktan sonra sırasıyla Kilis Devlet Hastanesi, Ankara Onkoloji Hastanesi, Ankara Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzman hekim olarak çalıştı. 2017 yılının Mart ayında doçent oldu. Ankara Medikal Park Hastanesi’nde 1,5 yıl çalıştıktan sonra kendi kliniğini açtı. Halen kendi kliniğinde hasta kabul eden hocamızın asıl ilgi alanları, saç ekimi, kırışıklık botoksu, terleme botoksu, diş sıkma botoksu, dudak ve yanak dolguları ve lazerle cilt gençleştirme tedavileridir.

Estetik ve kozmetik dermatoloji asıl ilgi alanı olan ve bu alanda geliştirdiği kendine özgü yöntemlerle danışanlarını gençleştiren ve güzelleştiren Doç. Dr. Can Ergin, estetik uygulamalarla ilgili temel yaklaşımını şöyle özetlemekte: “Güzellik ve gençlik geçmişten günümüze tarihin her döneminde çok önemsenen bir konu oldu. Gelecekte de öyle olacak. Bir tıp doktoru olarak, estetik kozmetik uygulamalarda, kişinin genel sağlığı ve yapılan müdahalenin doğal sonuçlara ulaşmasını hep çok önemsedim. Kaş  yaparken göz çıkarmamak lazım, bu çok önemli. “

Konuşmacı, eğitimci veya dinleyici olarak ulusal ve uluslararası sayısız bilimsel kongre, sempozyum ve toplantıya katılan

Doç. Dr. Can Ergin’in ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde yayınlanmış çok sayıda makale, poster, bildiri ve sunumu mevcuttur. (Bakınız: Doç. Dr. Can Ergin CV)

Bugüne kadar 28 yıllık meslek yaşamında yaklaşık 250000 hasta görmüş olan hocamızın hobileri arasında gitar ve piyano çalmak, satranç, tenis oynamak, felsefe, tarih ve fütürizm kitapları okumak gelir. Hocamızın müziğe duyduğu sevgi aslında hobinin ötesindedir, “Ben aşk aramam” adlı kendi bestesini “drcanergin” youtube kanalında izleyebilirsiniz.

Doç. Dr. Can Ergin çok iyi seviyede İngilizce ve iyi derecede Almanca bilmektedir. İngiltere, Almanya ve Hollanda başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinden, ABD’den, Rusya’dan ve Avustralya’dan çok sayıda hasta kabul etmektedir.

İletişim Bilgilerimiz

(+90) 546 437 07 36
(+90) 546 437 07 36
info@sacekimiankara.com
Uğur Mumcu Cad. No:61/6 Büyükesat Çankaya / ANKARA

Diğer Yazılarımız

Menü