Ön Talep Formu

Randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Telefon Numaramız: (+90) 546 437 07 36

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Fill out this field

Doç. Dr. Ekrem Civaş

 

1971 doğumluyum, 1993 yılında Dicle Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldum. 1999 yılında dermatoloji ihtisasını tamamladım. 2003 yılında Numune Hastanesinde Dermatoloji uzmanı olarak çalışırken Ankara Gaziosmanpaşa semtinde kendi özel muayenehanemi açtım. 2007 yılında Ankara Numune Hastanesi Dermatoloji bölümündeki görevimden ayrıldım.

1999 yılından itibaren Estetik Dermatoloji ve Dermatolojik Cerrahi alanlarına daha fazla ilgi duymaya başladım, bilgi ve deneyimlerini artırmak amacıyla yurtiçi ve yurtdışında eğitimler aldım.

1999 yılında FUT yöntemi ile 2006 yılında ise FUE yöntemi ile ilk saç ekim operasyonlarımı gerçekleştirdim.

Saç hastalıkları ve Saç ekimi konusunda ilk önce Kanada ve Amerika’da temel saç cerrahisi eğitimi olmak üzere sırası ile Polonya, İsveç ve İspanya’da çeşitli kliniklerde deneyim paylaşımı ve ileri teknikler konularında çalıştım.

Lazerle varis ve kılcal damar tedavisi, Lazerle leke tedavisi ve Lazerle ameliyatsız cilt germe konularında Cutera Akademinin 2005 New York ve 2007 Barselona’da düzenlediği eğitimlere katıldım. 2009 yılında alanında ilk sayılabilecek “Farklı vasküler lezyonların Nd-Yag lazer ile tedavisi” başlıklı önemli bir bilimsel çalışmayı yayımladım ve daha sonra aynı konuda yazmış olduğum kitap Nova Publisher tarafından Amerika’da basıldı.

Botoks ve Dolgu uygulamaları ile yüz şekillendirme konularında 2001 yılından itibaren güncel uluslararası toplantılara katıldım, eğitimler aldım. Kişiselleştirilmiş yüz ile bütünleşen güvenli ve doğal sonuçlu enjeksiyonlara odaklandım.

2001 yılından itibaren Botoks, dolgu ve ameliyatsız cilt estetiği uygulamaları alanında çalışmaya başladım.

Ulusal ve uluslararası yayınlanmış, 1 adet kitap, 4 adet kitap bölümü 30 adet bilimsel makale ve 22 adet bilimsel posteri mevcut olup ulusal ve uluslararası 61 adet kongrede eğitimci, konuşmacı ve oturum başkanı olarak görev aldım.

2011 yılında Saç cerrahisi alanında Amerikan Board sertifikası aldım, 2015 yılında da Amerika da Fellow kategorisine kabul edildim. Her iki alanda da ülkemizde bu unvanı almaya hak kazanan ilk doktor oldum.

Evli ve iki çocuk babasıyım.

Üyesi olduğu dernekler;

Uluslararası dernekler

1.Amerikan Saç Cerrahi Derneği (ABHRS)

2.Uluslararası saç cerrahi birliği (ISHRS)

3.Avrupa Saç Araştırmaları Derneği (EHRS)

4.European Academy Of Dermatology And Venereology (EADV)

5.Uluslararası dermatolojik cerrahi derneği (ISDS)

6.Asya saç cerrahi örgütü (AAHRS)

Ulusal Dernekler

1.Dermatolojik Cerrahi Derneği (DCD)

2.Türk Dermatoloji Derneği (TDD)

3.Türk Tabipleri Birliği (TTB)

4.Ankara Deri Ve Zührevi Hastalıklar Derneği (ADZHD)

Diğer Hizmetlerimiz

İletişim Bilgilerimiz

(+90) 546 437 07 36
(+90) 546 437 07 36
info@sacekimiankara.com
Uğur Mumcu Cad. No:61/6 Büyükesat Çankaya / ANKARA
Menü