Ön Talep Formu

Randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Telefon Numaramız: (+90) 546 437 07 38

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field

Sakal Bıyık Ekimi Ankara

Genetik faktörler, kaza veya yanık izleri sakal ya da kaş eksikliği temel nedenleridir.

Etkilenen bölgede Saç Ekimi ile restore edilebilir. Geftler donör bölgeden kaşa, sakala veya bıyığa; şekle dikkat ederken tek tek eklenir.

Yüz bölgede Saç Ekiminde ihtiyaç duyulan greft sayısı daha azdır. Bu nedenle FUE Yöntemi en uygun seçenektir.

Sakal, bıyık, kaş nakli ameliyatı sırasında, ekilecek grefler normal saçekimindeki gibi başın arkasından alınır, daha sonra köklerin ekileceği bölge hazırlanır küçük kanallar açılarak içine alınan foliküller ekilir.

Doğal bir görünüm verilmesi için sadece 1’ler ve 2’ler greftler seçilip ekilir. Saç Ekiminde olduğu gibi kılların ideal yön ve açıda yerleştirilmesi çok mühimdir. Ameliyat, alıcı alanın büyüklüğüne bağlı olarak yaklaşık 3-8 saat sürer. Saç Ekiminde uygulanan teknik ve ameliyat sonrası bakım aynıdır.

Ekilen bölge iyileştikçe, greftlerin yerleştirildiği alanın etrafında kabuklar oluşur. Kabukların düşmesi yaklaşık 1 ila 2 hafta sürer. Nakledilen sakal, bıyık, kaş ameliyattan 2-3 ay sonra büyümeye başlar; tam sonuçlar 1 yıl sonra görülür. Ekilen bölge ömür boyu kalıcıdır.

Çoğu Saç Ekimi uzmanları Kaş ve ya Bıyık Ekimi yapabilir, ancak iyi sonuçları garanti etmez; deneyimli bir doktor seçilmelidir.

Diğer Hizmetlerimiz

İletişim Bilgilerimiz

(+90) 546 437 07 38
(+90) 546 437 07 38
info@sacekimiankara.com
Uğur Mumcu Cad. No:61/6 Büyükesat Çankaya / ANKARA
Menü