Ön Talep Formu

Randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Telefon Numaramız: (+90) 546 437 07 38

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field

Saç Ekimi Fiyatları 2021 Ankara

Saç ektirmeye düşünen kişilerin göz önünde bulundurduğu faktörlerin başında şüphesiz saç ekimi fiyatları gelmektedir. Saç ekimi fiyat listesini etkileyen birçok konu başlığı olsa da en önemli etkenlerden birisi saç ekimi yapılacak kliniktir.
Kliniğimizde önceliğimiz uygun fiyata kaliteli saç ekimi hizmeti vermektir. Gelişen teknoloji ve 20 yılı aşkın deneyimimiz ile hedeflediğimiz kaliteli hizmeti 2021 yılında da vermeye devam ediyoruz. Ankara 2021 saç ekimi fiyatlarına baktığımızda tercih edilen klinik dışındaki etkenlerden bazıları şunlardır; Saç ekiminde uygulanacak saç ekim tekniği. Günümüzde en sık tercih edilen ekim tekniği, FUE saç ekimidir.

FUE saç ekimi, özel üretilmiş punçlar sayesinde greftlerin donor bölgeden birer birer alınarak çıkarıldığı, FUT yöntemi gibi dikiş atılmasına ihtiyaç duyulmayan bir saç ekim tekniğidir. FUE saç ekiminde alım bölgesinde dikişe ihtiyaç duyulmaması, alım bölgesinde ki iyileşme sürecinin hızlı olması ve alternatif donor alanı kullanımına izin vermesi sebebiyle saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerce daha çok tercih ediliyor.
Saç ekim fiyatları Ankara belirlenirken göz önünde bulundurulan önemli faktörlerden bir diğeri ise ekim yapılacak bölgenin açıklığıdır. Saç ekimi yapılacak alana kaç adet greft ekileceği, ekim fiyatını belirler. Kliniğimizde fiyatlandırma greft sayısına göre hesaplanır ve kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Saç ekimi yaptıracak kişinin muayene sonrasında fiyatı belirlenmektedir.
Kişiye özel saç ekimi fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

(+90) 546 437 07 38
(+90) 546 437 07 38
info@sacekimiankara.com
Uğur Mumcu Cad. No:61/6 Büyükesat Çankaya / ANKARA

Diğer Yazılarımız

Menü