Ön Talep Formu

Randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Telefon Numaramız: (+90) 546 437 07 38

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field

Kaş Ekimi Ankara

Kaş dökülmesi ve Ekimi Nedir?

Kaşlar, insanların gözlerini koruma önemli bir görevi vardır. Bunun yanında yüzün ve bakışların anlamını değiştirerek güzellik ve Estetik görünüm açısından da büyük önem taşırlar. Bu sebeple kaş dökülmesi veya kaş seyrelmesi, yüzün görünümünü olumsuz etkileyip psikolojik problemlere yol açabilmektedir. En sık görülen kaş dökülmesi şekil vermek üzere kaş alımının yanlış yapılması sebebiyle köklerin zedelenmesi buna halk arasında kaş küsmesi denir, kaş telleri zayıflayarak kaybolur.

Yara izi, skar ve yanıkların ekim ile kapatma işlemi. Çeşitli nedenlere bağlı olan saçlı derideki travma, ameliyat, trafik kazası ya da yanık bölgelerindeki yara izi üzerine saç ekimi yapılabilir. Ancak skar bölgesi üzerine yapılan ekimlerde ekilen saç köklerinin tamamının çıkacağının bir garantisi yoktur.

Kirpik Ekimi

Kirpik ekiminde Saç ekimi teknolojisini kullanarak yapılmaktadır. Kirpik ekimi mutlaka doktor ve ekibi tarafından yapılmalıdır. Lokal anestezi altında olup Kirpik ekimi ortalama 2-3 saat sürmektedir.

Kirpiklerin doğal durması için ince tek kök içeren greftlerin nakledilmesi şarttır. Kirpiklerin uzaması ve göz alıcı görünmesi 4-6 ay arası sürecektir.

İletişim Bilgilerimiz

(+90) 546 437 07 38
(+90) 546 437 07 38
info@sacekimiankara.com
Uğur Mumcu Cad. No:61/6 Büyükesat Çankaya / ANKARA

Diğer Yazılarımız

Menü