Ön Talep Formu

Randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Telefon Numaramız: (+90) 546 437 07 38

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field

Yara İzi Saç Ekimi Ankara

Yara İzi Saç Ekimi

Başımızda bazı üzücü olay sonucu yaralar, izler veya yanıklar oluşabilir ve o bölgede saç kaybına uğrayabilirsiniz. Bu durumun tek çaresi saç ektirerek kamuflaj yapmaktır.
Yanık ve yara izi ekimini tanımlarken, yanık ya da yara izinin ortadan kaldırılmadığını sadece kamufle edildiğini belirtmemiz gerek.

FUE Saç Ekimi

Yara izinde saç ekimi için en uygun yöntem FUE yöntemidir. Bu yöntemde saç kökleri başının arka bölgesinden alınıp kapatılacak bölgeye ekilir. İşlemden önce doktorunuz mutlaka saç ekilecek bölgede dolaşım testi yapmalıdır. Deri altında kan akışında herhangi bir problem yoksa bu saç ekimi işlemini mümkün kılacaktır. İşlem süresi yara, yanık veya hasar gören bölgenin büyüklüğüne göre 3 ile 5 saat arasında değişmektedir.

Bu basit işlemle hem sağlıklı sonuç alacaksınız hem de rahatsız olduğunuz görüntüden kurtulacaksınız. Yanık ve yara izi ekiminde öncelikle hasarlı bölgenin kontrol edilmesi gerekmektedir. Cildin durumu ve dolaşımın durumu kontrol edilmelidir. Buna uygun olarak bir müdahalede bulunulmalı, yanık ve yara izi ekimi en başarılı işlem saç ekimi işlemidir.

İletişim Bilgilerimiz

(+90) 546 437 07 38
(+90) 546 437 07 38
info@sacekimiankara.com
Uğur Mumcu Cad. No:61/6 Büyükesat Çankaya / ANKARA

Diğer Yazılarımız

Menü