Biz Kimiz

Bizim Hikayemiz

20 Yıldan Fazla Süredir Binlerce Saç Ekim Deneyimi

1999 yılından bu yana Saç hastalıkları,

Saç dökülmesinin medikal tedavisi ve Saç Ekim’i alanlarında çalışıyoruz. 2006 yılına kadar FUT yöntemi, 2006-2009 yılları arası Manüel FUE Saç Ekimi, 2009 yılından bu yana ise Motor ve Manüel Saç Ekimi yöntemlerin bir kombinasyonunu kullanıyoruz.

Artistik sanatsal yaklaşım, deneyim ve her gün gelişen güncel bilgi ile birleştirildiğinde Doğal Saç Ekim sonucu elde edilebilir.

Artistik sanatsal yaklaşım

Hastanın yüz modeli, deri tipi, saç yapısı ve donor kapasitesi ile birlikte değerlendirilerek Saç ekimi öncesi saç çizgisinin ve kapatılacak alanların belirlenmesi işlemidir.

Güncel Bilimsel Gelişmeler ve Teknoloji

Saç ekim teknolojisi ve uygulaması sürekli gelişen yenilenen bir uygulamadır.

Deneyim

Saç ekimi bilinen en kompleks estetik cerrahi işlemler arasında yer alır. Uluslararası Saç Cerrahi birliği saç ekiminde yeterli hasta deneyiminin ancak 500 vaka sonrası oluşacağını bildirmektedir. Saç ekim işleminin bir ekip uygulaması olduğu düşünüldüğünde bu sayıların sizin saç ekiminizi yapacak ekipteki görev alan herkesin bu sayılarda deneyimde olması gerekir.

Yetenek ve Beceri

Estetik saç ekim sonucu bilgi ve deneyim yetenek ve beceri ile birleştiğinde elde edilebilir.

Estetik işlemlerde ve özellikle saç ekiminde doğal sonuç saç ekim işleminin en önemli kısmını oluşturur. Doğal sonuç yukarıda sayılan başlıkların ancak hepsi bir araya geldiğinde elde edilebilir.

Maksimum Estetik, Doğal Saç Ekimi Sonucu…

Menü