Ön Talep Formu

Randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Telefon Numaramız: (+90) 546 437 07 38

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field

Ankara Saç Ekimi Yorumları

Saç Ekimi Ankara
Saç Ekimi Hasta yorumları

Ankara Saç Ekimi Yorumları

Ankara’ da saç ekimi olarak hiç düşünmeden gelinecek tek klinik diyebilirim. Çalışanların bize karşı göstermiş olduğu ilgi alâka kusursuz olarak pozitif anlamda yansımasını görebilirsiniz. Herkes işini profesyonel olarak yapıyor. Sadece saç ekim öncesi ve işlem esnası değil devam eden tüm süreçte bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmadılar. Her daim saç ekimini düşünen çevremde yer alan tüm dostlarımı gönül rahatlığıyla yönlendirme yaptım.
Sizleri de kliniğe gelmenizi tavsiye ederim..

Gökay Özler

Saç ekimi konusunda çok tecrübeli ve bu alanda kesinlikle güvenebileceğiniz bir sağlık kuruluşu .

Hakan Hakan

İşlerinde gayet tecrübeliler Ankara’da saç ekimi tedavisi için önde gelen kliniklerden. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Furkan Peker

Arkadaşlarım referansıyla kliniğe gittim. Görüşme ardından aklımda hiç bir soru işareti kalmadan karar verdim. Ekim işlemi işlemi ekim ayında yapıldı. Gittiğim ilk günden itibaren ekim işlemi sırasında ve sürecin devamında sürekli destek oldular. Hala sürecin takibini kendileri yapıyorlar. Sonuç o kadar iyi ki üşenmeden İzmir’den Ankara’ya giderek bu uygulamayı yaptırdım.
Kesinlikle tavsiye ederim.

Bekir DAVRAN

Saç ektirme düşünceniz varsa kesinlikle doğru adres. Gerek gösterilen ilgi gerekse yapılan işlemler kusursuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Ergün Okur

1 sene önce saç ekimi yaptırmayı aklıma koydum. Aradığım çoğu firma ekime uygun olduğunu söyledi. Ama Ayda hanım şuan ekim yaparsak ilerde mutsuz olursunuz dedi ve biraz daha zaman gerektiğini söyledi. Zaman dolunca tekrar iletişime geçtik ve şuan farkı gözle görebiliyorum Elinize emeğinize sağlık hayallerime sizin sayenizde kavuştum ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.

İlkay Güleç

İşlerini çok iyi yapan ve çok nazik insanlar.

Ali Danil

Bir bayan olarak saç ekimi konusunda çok büyük endişelerim vardı. Ayda hanım tecrübesiyle bütün duvarları kırdı ve endişelerimi yok etti. Yaptığınız işten çok memnun kaldım. Ekibinize ve size çok teşekkür ederim.

ŞEYMA TAŞKIRAN

Herkese tavsiye ediyorum. Ekip çok güler yüzlü ve işlerini çok iyi yapıyolar. Saç ekimi düşünen herkese mutlaka tavsiye ederim.

utku şahinkaya

Very professional. Zeynep, Aida, Orhan, Irem were very kind and helpful throughout my stay.

Ilyas Sahaag

İletişim Bilgilerimiz

(+90) 546 437 07 38
(+90) 546 437 07 38
info@sacekimiankara.com
Uğur Mumcu Cad. No:61/6 Büyükesat Çankaya / ANKARA

Diğer Yazılarımız

Menü